STUDIOZDROWIA Hanna Kaczorek | +48 601 815 993 | Niezależny Partner Herbalife | Skontaktuj się z nami

O nas

 • Mgr biologii Hanna Kaczorek, absolwentka wydziału biologii Uniwersytetu Warszawskiego w 1997 roku, od 20 lat pracująca w dziedzinach związanych z żywieniem. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu dietetyki. Organizuje Warsztaty Prawidłowego Odżywiania i Odchudzania na poziomie podstawowym i zaawansowanym oraz kieruje poradami żywieniowymi organizowanymi w ramach oferty Centrum Wellness.

  601 815 993
  kaczorek@studiozdrowia.com
  Studio Zdrowia, ul. Broniewskiego 28, Warszawa, Galeria Żoliborz

 • Inż. Paweł Kaczorek, absolwent Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w 2008 roku, specjalizacja dietetyka. Doświadczenie zawodowe zdobyte m. in. w poradni dietetycznej SGGW, Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego,  Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, Centralnym Szpitalu Klinicznym „Banacha”. W Centrum Wellness główny konsultant dietetyczny.

  501 092 804
  p_kaczorek@wp.pl
  Studio Zdrowia, ul. Broniewskiego 28, Warszawa, Galeria Żoliborz

 • Anna Dzięciołowska – psycholog, terapeuta i instruktor jogi. Zdrowe żywienie i dbanie o formę jest jej życiową pasją. Uważa, że szczęśliwe zdrowe życie to świadome odżywianie, dbanie o ciało poprzez regularną praktykę jogi i praca ze swoimi ograniczeniami. W pracy z podopiecznymi oprócz odpowiedniej diety i aktywności fizycznej wykorzystuje techniki motywacyjne oraz wsparcie psychologiczne.

  505 112 838
  annadzieciolowska8@gmail.com
  Studio Zdrowia, ul. Broniewskiego 28, Warszawa, Galeria Żoliborz

 • Oleksandra Babych, studentka psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym. Ukończyła kurs jogi pod okiem trenera z wieloletnim doświadczeniem po czym odbyła kursy on-line dla trenerów jogi: hatha joga Sary Ivanhoe i ashtanga joga Larugi Glasser. Przeszła cykl 24 zajęć dotyczących zdrowego odżywiania w Studio Zdrowia. Prowadzi zajęcia „Gimnastyka dla kręgosłupa z elementami jogi”

  519151453
  sandrababych@ukr.net
  Studio Zdrowia, ul. Broniewskiego 28, Warszawa, Galeria Żoliborz