STUDIOZDROWIA Hanna Kaczorek | +48 601 815 993 | Niezależny Partner Herbalife | Skontaktuj się z nami

Porady Żywieniowe

Porada Żywieniowa z Analizą Składu Ciała

Chcesz dowiedzieć się, jak powinna wyglądać Twoja indywidualna dieta?

Oferujemy :

Indywidualną poradę żywieniowo-suplementacyjną

połączoną z kompleksową, komputerową analizą organizmu – wykonywaną techniką bioimpedancji elektronicznym Analizatorem Ciała „TANITA”

Cena karnetu na trzy wizyty w Centrum Wellness (poradę żywieniowo-suplementacyjną i dwie wizyty kontrolne) wynosi 50,- zł*

W jej wyniku uzyskasz:

*Bezpłatna porada żywieniowo-suplementacyjna wchodzi w zakres warsztatów odżywiania i klubu porannego

Często niewielką uwagę przykładamy do tego, co jemy. Większe znaczenie ma to, by natychmiast zaspokoić głód, niż to, by wraz z pożywieniem dostarczyć naszemu organizmowi wszystkiego tego, czego naprawdę potrzebuje. Tymczasem dieta jest podstawą zarówno naszego zdrowia oraz samopoczucia, jak i wyglądu.

Pomijanie posiłków, lekceważenie tego, by zawierały ważne dla organizmu składniki, może ciągnąć za sobą poważne konsekwencje. Te, które pojawiają się w pierwszej kolejności, to kłopoty z utrzymaniem prawidłowej wagi. Niewłaściwe odżywianie może też być odpowiedzialne za wiele chorób, między innymi za choroby serca, miażdżycę, nadciśnienie tętnicze, anemię, cukrzycę.

Warto też wiedzieć, iż tak popularne dziś diety wykluczające, pozbawiające nas któregoś ze składników odżywczych, są również niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ każdy z nich pełni określoną rolę i dla organizmu jest niezbędny. Aby odżywiać się mądrze, warto wiedzieć, jakich składników potrzebuje nasz organizm i dlaczego są mu niezbędne.

ZDROWA DIETA TO DIETA ZRÓŻNICOWANA, PEŁNOWARTOŚCIOWA