STUDIOZDROWIA | ul. Broniewskiego 28, 01-771 Warszawa | Hanna Kaczorek +48 601 815 993 | Niezależny Dystrybutor Herbalife | Skontaktuj się z nami

3. Dniowy Zestaw Testowy – oferta dla klienta na pierwszy krok

3. Dniowy Zestaw Testowy – oferta dla klienta na pierwszy krok

59.00 

Zrób pierwszy krok! Wstęp do programów obejmujących Koktajl Odżywczy Formuła 1.

 

Opis

Zrób pierwszy krok! 3. Dniowy Zestaw Testowy Herbalife to wstęp do programów odżywczych obejmujących zamiennik posiłku numer 1 na świecie – Koktajl Odżywczy. Zawiera 6 saszetek Koktajlu Odżywczy Formuła 1 o smaku waniliowo-śmietankowym i 8 tabletek Thermo Complete

Skorzystaj z niego by:

  • Rozpocząć program Idealnego Śniadania Herbalife
  • Zrobić pierwszy krok w kierunku jakiegokolwiek programu kontroli wagi

KLUCZOWE KORZYŚCI?

  • 3. Dniowy Zestaw Testowy Herbalife to doskonała oferta na start dla osób, które chciałyby rozpocząć swoja przygodę ze zdrowym i zbilansowanym odżywianiem. Jeżeli nie znasz naszych suplementów diety i nie masz pewności jak działają i jak smakują to nasz „Zestaw Startowy Herbalife” jest idealną namiastką możliwości, jakie niesie ze sobą pełna gama produktów Herbalife.
  • 3. Dniowy Zestaw Testowy to punkt, z którego wyruszasz w kierunku lepszego odżywiania. Dostosuj swój plan posiłków do swoich celów i stylu życia, zaczynając od zbilansowanego śniadania. Pożywne Zdrowe Śniadanie Herbalife jest smaczne i wygodne do przygotowania w domu lub na wynos!

CO TO OZNACZA DLA CIEBIE?

Miliony ludzi już osiągnęły z Herbalife wspaniałe, trwałe efekty. Pragniemy pomóc Ci zrobić to samo. Jakikolwiek masz cel – czy chcesz schudnąć, poczuć się zdrowiej lub poprawić swoją kondycję – nasze smaczne, opracowane naukowo i poręczne w stosowaniu produkty pomogą Ci go osiągnąć.

SPOSÓB STOSOWANIA

  • Przez sześć dni zastąp jeden posiłek dziennie pysznym Koktajlem Odżywczym wykonanym z saszetki rozpuszczonej na półtłustym mleku krowim lub roślinnym (jeśli chcesz wprowadzić program Idealnego Śniadania lub inny program na stabilizację wagi), zjedz  dwa posiłki o zbilansowanej wartości odżywczej oraz 1-2 zdrowe przekąski.
  • Przez trzy dni zastąp dwa posiłki dziennie pysznym Koktajlem Odżywczym wykonanym z saszetki rozpuszczonej na półtłustym mleku krowim lub roślinnym (jeśli chcesz wprowadzić program na odchudzanie), zjedz jeden posiłek o zbilansowanej wartości odżywczej oraz 1-2 zdrowe przekąski.
  • Przyjmij 2 razy dziennie – przed i po południu – po 1 tabletki Thermo Complete  popijając je za każdym razem minimum szklanką wody*. Podniesiesz poziom energii i „podkręcisz” metabolizm.

INFORMACJE DODATKOWE

Zestaw zawiera: 6 saszetek (porcji) Koktajlu Odżywczego Formuła1 o smaku waniliowo-smietankowym i 8 tabletek Thermo Complete

ETYKIETY PRODUKTÓW

Sprawdź skład