STUDIOZDROWIA Hanna Kaczorek | +48 601 815 993 | Niezależny Partner Herbalife | Skontaktuj się z nami

Utrzymanie wagi

Zwykła żywność, na skutek intensyfikacji upraw i przetwarzania, w znacznym stopniu pozbawiona jest cennych składników odżywczych. Równocześnie zawiera coraz więcej substancji szkodliwych. Stosowanie jej przez lata powoduje osłabienie organizmu i powstawanie różnych zaburzeń w jego funkcjonowaniu. Niezależnie od jakości żywności, organizm w wielu przypadkach ma problemy z właściwym przyswajaniem składników odżywczych.

Koncepcja Odżywiania Komórkowego Herbalife zakłada jednoczesną:

regenerację

śluzówki przewodu pokarmowego i udoskonalenie wchłaniania,

oczyszczenie

organizmu ze złogów i toksyn (gromadzonych przez lata spożywania żywności z nadmierną ilością chemikaliów, stosowania leków, oddychania zanieczyszczonym powietrzem, picia zatoksycznionej wody),

dostarczenie

wszelkich niezbędnych składników do każdej komórki ciała.


W efekcie zmian rozpocznie się w Twoim ciele generalny remont, stworzą się podstawy prawidłowych przemian metabolicznych, wzmocni się system odpornościowy. Organizm zacznie wracać do równowagi.

Preparaty Herbalife dostarczają wszystkie składniki odżywcze w takiej postaci, że organizm nie ma problemów z ich przyswojeniem. Eliminują więc przyczyny większości chorób.

Jak szybko możesz uzyskać efekty?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Produkty Herbalife nie są lekami, to żywność o bardzo bogatym składzie. To doskonałej jakości „paliwo”, które dostarczone do organizmu zaczyna go stopniowo naprawiać. Ważne, by to paliwo dostarczane było systematycznie i przez odpowiednio długi okres czasu (min. 3 miesiące).

Nie da się również przewidzieć, w jaki sposób Komórkowe Odżywianie wpłynie na konkretny organizm i jakie efekty zdrowotne przyniesie. Pewne jest jedno: wpływ ten jest ogromny (70% wszystkich schorzeń jest związanych ze złym odżywianiem).

Często nie znamy dokładnej przyczyny naszych dolegliwości. Wiemy jednakże, że – o ile nie wynikają z nadwagi – mogą być spowodowane głodem jakościowym organizmu. Wynika on z jedzenia niskowartościowych posiłków lub zaburzeń we wchłanianiu składników odżywczych. Produkty Herbalife usuwają oba te problemy.

Systematyczne stosowanie produktów Herbalife pozwala zmniejszyć ryzyko zachorowań na wiele cywilizacyjnych dolegliwości.

Aby utrzymać wagę

  • Trzy razy dziennie (najlepiej na 1/2 godz. przed posiłkiem) połkniesz sprasowane tabletki ziołowo-błonnikowe popijając je przynajmniej jedną dużą szklanką wody.
  • Jeden posiłek w ciągu dnia będzie stanowił pyszny, sycący koktajl. Przygotujesz go z dwóch łyżek Koktajlu Odżywczego Herbalife, rozmieszanych na dowolnym „nośniku” (najlepiej białkowym: jogurt, kefir, mleko, maślanka, mleko sojowe ale może być też sok warzywny czy owocowy, rozgniecione owoce, kisiel itp.). To zrównoważony, pełnowartościowy i wysokoodżywczy posiłek, zawierający co najmniej tyle białka, ile solidny kotlet. By poziom dostarczanych protein był odpowiednio wysoki swoje koktajle możesz dodatkowo wzbogacić Odżywką Białkową Herbalife. Aby ułatwić ci wybór, jaki smak Koktajlu Odżywczego Herbalife będzie odpowiadał ci bardziej, przeczytaj przepisy na koktajle
  • Zjesz w ciągu dnia dwa normalne posiłki (dowolnie wybrane). Wypijesz codziennie 2 litry czystej, nie gazowanej wody lub wody z Koncentratem Aloesowo-Ziołowym.
  • W trakcie każdego z posiłków połkniesz Multiwitaminę, by wspomóc organizm w walce z wolnymi rodnikami i Cell Activator by usprawnić pracę swoich komórek.
  • Możesz 2 x dziennie połknąć tabletkę Thermo Complete lub popijać w ciągu dnia napój Thermojetics – zrobiony na zimno lub na gorąco – by przyspieszyć metabolizm i zmniejszyć łaknienie.
  • Dwa razy dziennie – przed południem i wczesnym popołudniem – możesz połknąć 1-2 Tabletki NRG lub wypić Herbatkę NRG. Zwiększysz koncentrację i podniesiesz poziom posiadanej energii.