STUDIOZDROWIA | ul. Broniewskiego 28, 01-771 Warszawa | Hanna Kaczorek +48 601 815 993 | Niezależny Dystrybutor Herbalife | Skontaktuj się z nami

Na całym świecie tysiące ludzi takich jak Ty zmieniło już swoje życie dzięki wykorzystaniu możliwości biznesowych, jakie daje Herbalife Nutrition – WIĘC TY TAKŻE MOŻESZ!

 

Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy krok w kierunku życia o którym marzysz! Jeśli chcesz stać się ekspertem prawidłowego odżywiania dla siebie i swoich bliskich, mieć dostęp do doskonałych produktów odżywczych po korzystnych cenach,  potrzebujesz trochę ekstra gotówki na bieżące wydatki lub planujesz już swoją niezależność zawodową na przyszłość, możesz zacząć zmieniać swój styl życia jako Partner Herbalife. Niezależnie od Twojego dotychczasowego doświadczenia czy wiedzy otrzymasz dopasowane do Ciebie wsparcie na każdym kroku Twojego rozwoju.

Napisz do nas w Formularzu Kontaktowym   

–  skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o możliwościach i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

(w rubryce „Temat” wpisz: Współpraca, w rubryce „Twoja wiadomość”: wpisz swój numer telefonu i proponowany termin kontaktu)

ALBO PO PROSTU ZADZWOŃ DO NAS 601815993

ZACZNIJ WŁASNY BIZNES JUŻ DZIŚ

Zbuduj własny biznes z Herbalife Nutrition, wiodącą globalną marką w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Zacznij już dziś – skorzystaj z naszej wiedzy jako lidera branży, mającego kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Połóż kamień węgielny pod budowę swojego biznesu.

ZOSTAŃ SWOIM WŁASNYM SZEFEM

Możesz samodzielnie decydować o godzinach i miejscu wykonywania swojej pracy. Elastyczność tego typu wpływa pozytywnie na zachowanie równowagi między pracą, a życiem osobistym. Może już czas, by skorzystać z takiej możliwości? Zbuduj własny zespół i stwórz biznes dostosowany do Twojego stylu życia.

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

Dziel się swoją pasją z milionami entuzjastów zdrowego odżywiania na całym świecie. Korzystaj z profesjonalnych szkoleń, wsparcia i dostępu do produktów stworzonych przez największych ekspertów w dziedzinie odżywiania. Nasze produkty nie są dostępne w sklepach ani supermarketach, lecz sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sieci Niezależnych Partnerów Herbalife Nutrition.

STAŃ SIĘ MENTOREM ZMIANY

Bądź trenerem, mentorem i przyjacielem. Pomóż klientom zwalczyć stare nawyki, poprawić sposób odżywiania, prowadzić zdrowszy i aktywniejszy styl życia. Wartość trenera i Niezależnego Partnera w oczach klientów stanowi unikalny aspekt Możliwości Biznesowej Herbalife Nutrition. Dołącz do naszej społeczności już dziś i zmieniaj świat na lepsze.

UCZ SIĘ I ZWIEDZAJ 

Jako Niezależny Partner Herbalife będziesz mieć możliwość spotkania innych ludzi, którzy tak jak i Ty zainteresowani są zdrowym stylem życia i własnym biznesem. Możesz liczyć na wsparcie osób, które rozwinęły już swój biznes i teraz szkolą innych z tego zakresu. W przyjaznym otoczeniu poznasz też lepiej produkty Herbalife. Podróżowanie po świecie to jedno z najpopularniejszych ludzkich marzeń.

W parze ze współpracą Herbalife idą zagarniczne podróże na międzynarodowe konferencje. W ciągu roku czeka na Ciebie wiele okazji, by się uczyć i zwiedzać !

TWÓJ ZESTAW STARTOWY

Podpisz umowę i zamów Zestaw Startowy dla Partnera Herbalife, zawierający podstawowe narzędzia i szkolenia ułatwiające rozpoczęcie i prowadzenie biznesu. Zapłacisz jedynie 190 zł, a dostaniesz w nim:

  •  Licencję Partnera Herbalife
  •  Torbę z logo Herbalife Nutrition
  • Materiały powitalne i szkoleniowe 
  • Koktajl Formuła1 (550g)o smaku waniliowo-śmietankowym 
  •  Shaker do koktajli Herbalife Nutrition
  •  Dostęp do firmowych narzędzi i szkoleń online
  • Dostęp do bezpłatnych szkoleń i systemów wsparcia Studia Zdrowia
  • Miarkę Herbalife Nutrition