STUDIOZDROWIA | ul. Broniewskiego 28, 01-771 Warszawa | Hanna Kaczorek +48 601 815 993 | Niezależny Dystrybutor Herbalife | Skontaktuj się z nami

Dlaczego Herbalife?

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA to stabilna, satysfakcjonująca i przynosząca osobiste korzyści metoda budowy biznesu.

Jest popularną metodą sprzedaży; w Europie zajmuje się nią 9 milionów osób, z czego 4 miliony traktują to zajęcie jako główne źródło swoich dochodów.

Zasady działania w branży regulują Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, by zagwarantować najwyższe standardy etyki i obsługi klientów. Herbalife Nutritionjest ważnym członkiem wielu Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej na całym świecie, w tym również w Polsce.

Zamiast sprzedawać swoje produkty w sklepach, Herbalife sprzedaje je klientom wyłącznie poprzez Partnerów Herbalife. Oznacza to, że pomijamy pośredników.

Twój sukces będzie więc zależny tylko od Ciebie: od poziomu Twojego zaangażowania i poświęconego czasu. Zdecyduj, co chcesz zaczerpnąć z możliwości Herbalife i dopasuj je do swoich celów i swojego stylu życia, a zobaczysz postępy. Nic nie ryzykujesz!

ZŁOTE STANDARDY

GWARANCJA ZŁOTYCH STANDARDÓW

Złote Standardy to narzędzie, którego celem jest wsparcie rozwoju Twojego biznesu. Oznacza, że współpraca z Herbalife Nutrition jest prosta, w pełni przejrzysta, a oferowane warunki sprzyjają osiąganiu wyznaczonych przez Ciebie celów biznesowych.

  • Niskie koszty początkowe: brak wymogu minimalnej wartości zamówienia i konieczności zakupu narzędzi sprzedażowych lub biznesowych.
  • Gwarancja zwrotu kosztów: jeśli z jakiegokolwiek powodu przestaniesz być naszym Niezależnym Partnerem w ciągu 90 dni, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu Pakietu Partnerskiego Herbalife Nutrition
  • Pełna transparentność: jasne i dokładne informacje na temat produktów i potencjalnych zysków.
  • Gwarancja zwrotu: zwrot 100% kosztów zakupu wszystkich niesprzedanych produktów nabytych w ciągu 12 miesięcy w przypadku zakończenia współpracy.

Napisz do nas w Formularzu Kontaktowym   

–  skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o możliwościach i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

(w rubryce „Temat” wpisz: Współpraca, w rubryce „Twoja wiadomość”: wpisz swój numer telefonu i proponowany termin kontaktu)

ALBO PO PROSTU ZADZWOŃ DO NAS 601815993