STUDIOZDROWIA | ul. Broniewskiego 28, 01-771 Warszawa | Hanna Kaczorek +48 601 815 993 | Niezależny Dystrybutor Herbalife | Skontaktuj się z nami

Kontrola jakości

Laboratorium Odżywiania Komórkowego

Jako firma przodująca w przemyśle Wellness, Herbalife przeznaczyła fundusze na uruchomienie laboratorium badawczego w Centrum Odżywiania Człowieka przy Uniwersytecie Kalifornijskim* (Center for Human Nutrition at UCLA). Otrzymało ono imię założyciela Herbalife. Prowadzi badania nad rozszerzeniem wiedzy na temat pola zastosowań ziół i roślin oraz nad nauką o żywieniu.

*Uniwersytet Kalifornijski (UCLA) w Los Angeles jest jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. Może poszczycić się 5 laureatami Nagrody Nobla† i 9 Narodowymi Medalami Nauki (National Medals of Science; nagroda amerykańska) † Nagroda Nobla jest zarejestrowna marką należącą do Fundacji Nobla

Wysokie standardy jakości produktów

Spełniają prawa międzynarodowe:

  • Prawo Równowagi Składników – Mega-dosage Law
  • Prawo Etykiety – Labeling Law

Są stale badane i testowane (tworzone według standardów farmaceutycznych – nie standardów żywności).

Program Herbalife Seed to Feed

Suplementy Herbalife złożone są z najlepszych składników, aby móc uzyskać produkty najwyższej jakości i czystości. Technologia from Seed to Feed gwarantuje restrykcyjny dobór surowców oraz rygorystyczną kontrolę na każdym etapie produkcji, „od ziarna do spożycia”

(kliknij, aby powiększyć)

Picture1 Picture2

Najnowsze technologie

Herbalife korzysta z najnowocześniejszych technologii, często stosowanych jedynie w dziedzinie farmacji, by zapewnić klientom jakość i czystość oferowanych produktów.

(kliknij, aby powiększyć)
Picture3