STUDIOZDROWIA Hanna Kaczorek | +48 601 815 993 | Niezależny Partner Herbalife | Skontaktuj się z nami

Przekąskowe Orzeszki Sojowe

Batony Proteinowe to pyszna, zdrowa, bogata w białko przekąska.

Każdy baton proteinowy zawiera około 140 kalorii i dostarcza 10 g błonnika i 10 g wysokiej jakości białek, które wspomagają budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększają metabolizm, co oznacza lepsze spalanie kalorii.

Skontaktuj się ze swoim konsultantem, aby poznać cenę produktu.

Opis

KLUCZOWE KORZYŚCI

Po tę pyszną, słoną przekąskę możesz sięgnąć zawsze i wszędzie. Prażone orzeszki sojowe zawierają 9 g białka i 113 kcal, są zatem zdrowsze niż inne słone przekąski w rodzaju paluszków lub krakersów. To idealny wybór, gdy chcesz utrzymać wagę lub znaleźć zdrowszą alternatywę dla słonych przekąsek w rodzaju paluszków, krakersów, solonych orzeszków, gdy chcesz zyskać więcej białka w swojej diecie, gdy żyjesz w biegu i potrzebujesz zdrowej przekąski, po którą możesz sięgnąć w trakcie swoich zajęć.

 

GŁÓWNE ZALETY

  • Wysoka zawartość białka (9 g/opakowanie) wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej
  • 110 kalorii – mniej niż tradycyjne słone przekąski
  • Doskonały smak – prażone i lekko oprószone solą
  • Osobno pakowane porcje, po które można sięgnąć zawsze i wszędzie. Każda saszetka zawiera jedną porcję (21,5 g) prażonych orzeszków sojowych – w sam raz na zdrową, słoną przekąską w dowolnym momencie dnia.

 

CO TO OZNACZA DLA CIEBIE?

Białka pochodzące z soi są pełnowartościowe, dzięki czemu wspierają budowę masy mięśniowej. Błonnik  z nasion soi pomaga przyspieszyć przemianę materii, usprawnia trawienie i daje uczucie sytości

SPOSÓB UŻYCIA

Jedna lub dwie porcje orzeszków dziennie w formie zdrowej przekąski, popijając każdą minimum szklanką wody, by wykorzystać zawarty w nich błonnik.