STUDIOZDROWIA | ul. Broniewskiego 28, 01-771 Warszawa | Hanna Kaczorek +48 601 815 993 | Niezależny Dystrybutor Herbalife | Skontaktuj się z nami

8 SEKRETÓW SZCZUPŁEJ SYLWETKI

z 15 lutego 2021 Odchudzanie, Odżywianie ma 0 komentarzy

SEKRET 1.

Jedz często małe porcje: 5. a nawet 6. razy dziennie

Najwyższy poziom metabolizmu, a tym samym spalania tkanki tłuszczowej utrzymuje się wówczas, gdy w naszym żołądku znajduje się trawiony posiłek. Gdy jedzenie przechodzi dalej – otrzymujemy sygnał SPOWOLNIJ! NIE WIADOMO, KIEDY ZNOWU CIĘ NAKARMIĄ!

Właśnie dlatego osoby, które zaczynają jeść dopiero koło południa i ograniczają swoją dietę jedynie do obiadu i kolacji, mają ogromny kłopot z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Jedzenie często małych posiłków to pierwszy sekret szczupłej sylwetki.

Jedzenie małych porcji co 3-4 godziny sprawi, że będziesz utrzymywać wysokie tempo przemiany materii, w związku z czym spalanie tkanki tłuszczowej przez cały dzień i kontrolowanie wagi nie będzie stanowiło żadnego problemu!

Częste a małe posiłki zapobiegną też uczuciom głodu, co spowoduje, że nie będziesz czuć potrzeby jedzenia na raz dużych ilości. Doprowadzi to do zmniejszenia objętości żołądka, zapobiegnie zbytniemu obciążeniu przewodu pokarmowego oraz zaleganiu niestrawionych resztek.

Skorzystaj z linku poniżej, by pobrać cały poradnik „8 sekretów szczupłej sylwetki”:

https://studiozdrowia.com/wp-content/uploads/2021/02/8-sekretow-szczuplej-sylwetki-1.pdf